Klej do rzęs Pink By Amazing | 3ml

39,90 

6 sprzedano w ciągu ostatnich 18 godzin

Klej do rzęs to podstawa pośród wszystkich produktów do przedłużania i stylizacji rzęs.

Prezentowany klej do aplikacji rzęs Pink By Amazing to młodszy brat naszego flagowego kleju By Amazing. Został zaprezentowany w piąte urodziny marki z myślą o stylistkach poszukujących kleju do stylizacji rzęs, który cechowałby się delikatnie wydłużonym czasem schnięcia w porównaniu do swojego pierwowzoru przy jednoczesnym zachowaniu jego wszystkich niesamowitych właściwości. Dzięki zaawansowanej pracy nad recepturą kleju udało się nie tylko minimalnie wydłużyć czas schnięcia lecz także nieznacznie (lecz istotnie!) obniżyć poziom wilgotności powietrza przy którym ten wyjątkowy klej do stylizacji rzęs zachowuje swoje wszystkie najważniejsze parametry, w tym wiązanie aż do 10 tygodni od aplikacji.

Jako jeden z nielicznych klejów do przedłużania rzęs na rynku podobnie jak jego starszy brat By Amazing potrafi bez przeszkód pracować w bardzo szerokim zakresie temperatur a dzięki jeszcze bardziej obniżonemu poziomowi wilgotności jest uwielbiany przez stylistki, które wykonują aplikację rzęs w miejscach gdzie panują gorsze warunki atmosferyczne.

Klej do rzęs Pink by Amazing to idealna propozycja nie tylko na letnie, upalne dni w miejscach w których nie możemy liczyć na wyższą wilgotność powietrza lecz także jesienno-zimowy okres grzewczy kiedy w naszych gabinetach panują wyższe temperatury ale zdecydowanie niższa wilgotność powietrza będąca wynikiem stosowanego ogrzewania.

Proponowany dla doświadczonych stylistek, które poszukują szybkiego i pewnego kleju zarówno do stylizacji objętościowych jak podstawowych aplikacji.

Wszystkie nasze kleje wysyłamy z specjalnym termicznym opakowaniu, które zabezpiecza klej w transporcie oraz pomaga utrzymać jego właściwości przez jak najdłuższy czas. Jedyne o czym warto pomyśleć to zabezpieczenie się na wypadek zaschnięcia kleju na końcu dziubka kupując specjalną igiełkę dostępną tutaj, po co wyrzucać skoro można naprawić?

Czas schnięcia: 0.5-1.0 sekundy
Czas wiązania: Do 10 tygodni
Temperatura: 21-29oC
Wilgotność: 40-80%
Barwa: Czarna
Skład: ALKOXY-2-CYANOACRYLATE, ETHYL CYANOACRYLATE, PHTHALIC ANHYDRIDE, CARBON BLACK

1Wstrząsnąć przed użyciem.
2Tylko do użytku profesjonalnego.
3Data produkcji znajduje się na denku opakowania.

256 w magazynie

+
 • Klej do rzęs | Klej do sztucznych rzęs

  Klej do rzęs Pink By Amazing | 3ml

  39,90 

  Poproś o kontakt

  •  Zadaj pytanie
   Klej do rzęs | Klej do sztucznych rzęs

   Klej do rzęs Pink By Amazing | 3ml

   39,90 

   Zadaj pytanie

     ... osób ogląda teraz ten produkt

     Udostępnij
   Zamknij Koszyk
   Zamknij Lista życzeń
   Zamknij
   Zamknij
   Kategorie