Klej do rzęs By Amazing | 3ml

39,90 

17 sprzedano w ciągu ostatnich 7 godzin

Klej do rzęs to podstawa pośród wszystkich produktów do przedłużania i stylizacji rzęs.

Prezentowany klej do aplikacji rzęs By Amazing to nasz flagowy model, który od wielu lat skrada serca tysięcy stylistek na całym świecie. Od swojej premiery przeszedł kilka graficznych metamorfoz lecz z uwagi na swoją doskonałość jego skład pozostaje od lat niezmieniony. Najważniejszymi zaletami kleju do rzęs By Amazing są bez wątpienia szybkość i trwałość wiązania. Jest jednym z najszybszych klejów do przedłużania rzęs w ofercie naszej marki – określanym często jako „półsekundowy” i potrafi skutecznie wiązać nawet do 10 tygodni od aplikacji rzęs.

Jako jeden z nielicznych klejów do przedłużania rzęs na rynku potrafi bez przeszkód pracować w bardzo szerokim zakresie temperatur i wilgotności powietrza co czyni go idealną propozycją na letnie, upalne dni, kiedy temperatura powietrza może dochodzić nawet do 29oC a wilgotność osiągać poziom do 80%.

Proponowany dla doświadczonych stylistek, które poszukują szybkiego i pewnego kleju zarówno do stylizacji objętościowych jak podstawowych aplikacji.

Wszystkie nasze kleje wysyłamy z specjalnym termicznym opakowaniu, które zabezpiecza klej w transporcie oraz pomaga utrzymać jego właściwości przez jak najdłuższy czas. Jedyne o czym warto pomyśleć to zabezpieczenie się na wypadek zaschnięcia kleju na końcu dziubka kupując specjalną igiełkę dostępną tutaj, po co wyrzucać skoro można naprawić?

Czas schnięcia: 0.5 sekundy
Czas wiązania: Do 10 tygodni
Temperatura: Do 29oC
Wilgotność: 45-80%
Barwa: Czarna
Skład: ALKOXY-2-CYANOACRYLATE, ETHYL CYANOACRYLATE, PHTHALIC ANHYDRIDE, CARBON BLACK

1Wstrząsnąć przed użyciem.
2Tylko do użytku profesjonalnego.
3Data produkcji znajduje się na denku opakowania.

385 w magazynie

+
 • Klej do rzęs | Klej do sztucznych rzęs

  Klej do rzęs By Amazing | 3ml

  39,90 

  Poproś o kontakt

  •  Zadaj pytanie
   Klej do rzęs | Klej do sztucznych rzęs

   Klej do rzęs By Amazing | 3ml

   39,90 

   Zadaj pytanie

     ... osób ogląda teraz ten produkt

     Udostępnij
   Zamknij Koszyk
   Zamknij Lista życzeń
   Zamknij
   Zamknij
   Kategorie