O nas

Od stylistek dla stylistek: świetne produkty do rzęs i brwi

Niezmiennie od lat dostarczamy sprawdzone rozwiązania, które poprawiają jakość i wygodę Twojej pracy, a Twoim klientkom pozwalają zyskać piękny i wyjątkowy wygląd.

Wiemy, co dla Ciebie najlepsze, bo również jesteśmy profesjonalnymi stylistkami i oferujemy tylko produkty, z których same korzystamy każdego dnia!

Wiele profesjonalnych produktów

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zachwycić swoje klientki.

TOPowe marki z całego świata

W tym: EASY VOLUME LASHES, DIAMOND SILK

Miła, życzliwa i fachowa obsługa

Znajdziesz nie tylko świetny asortyment, ale również pomoc w wyborze właściwych rozwiązań.

Nie tylko produkty

Czekają na Ciebie materiały do przedłużania, jak i dedykowane szkolenia oraz wszechstronne wsparcie doświadczonych instruktorów.

Amazing Lashes to przestrzeń, dzięki której wygodnie wyposażysz swój cały gabinet kosmetyczny we wszelkie potrzebne akcesoria. Znajdziesz u nas zarówno imponujący wybór sztucznych rzęs, jak i wszystkie niezbędne materiały wspierające stylizację i pracę z klientkami.

Jesteśmy bezpośrednim importerem wysokiej klasy produktów służących do przedłużania oraz zagęszczania rzęs i brwi, a także Twoim profesjonalnym wsparciem w rozwoju i podnoszeniu umiejętności.

Poznaj 3 niezmienne filary naszej działalności

Tworzymy e-sklep, w którym same chętnie chciałybyśmy robić zakupy. Właśnie dlatego w naszej codziennej działalności skupiamy się na tych kluczowych elementach:

  • Zrozumieniu – jesteśmy pełnoetatowymi stylistkami rzęs i brwi. A to sprawia, że doskonale wiemy, jakie produkty mogą wspierać pracę każdej z nas !
  • Wybitnej jakości – współpracujemy z tysiącami stylistek z Polski i z zagranicy. Nie możemy zawieść zaufania żadnej z nich. Dlatego absolutnie każdy produkt, zanim trafi do sklepu, jest przez nas bardzo dogłębnie sprawdzany. Dopiero gdy mamy 100-procentowną pewność, że “to właśnie to” – oferujemy go naszym klientkom.
  • Otwartości i wsparciu – poza doskonałymi produktami do rzęs i brwi, zapewniamy również fachowe doradztwo, a także cały wachlarz szkoleń. Wszystko po to, aby nasze klientki mogły rozwijać się razem z nami, zdobywać wiedzę, umiejętności, a także stale podnosić poprzeczkę i jakość swoich usług.
Zamknij Koszyk
Zamknij Lista życzeń
Zamknij
Zamknij
Kategorie