Klej do rzęs Premium N°2 | 3ml

39,90 

19 sprzedano w ciągu ostatnich 7 godzin

Klej do rzęs to podstawa pośród wszystkich produktów do przedłużania i stylizacji rzęs.

Prezentowana kolekcja klejów do przedłużania i zagęszczania rzęs Premium N° to seria rekomendowana dla doświadczonych stylistek poszukujących wyjątkowo szybkich klejów, które bez wahania pracują w każdych warunkach atmosferycznych. Cała seria składa się z trzech modeli, z których każdy rekomendowany jest do innych warunków pracy jeśli chodzi o temperaturę oraz wilgotność otoczenia – mając je wszystkie pod ręką możesz być pewna, że nic Cię nie zaskoczy!

Drugi z całej serii, klej do rzęs Premium N°2 lubuje się nie tylko w pełnych gorąca letnich dniach ale też uwielbia zimowe chłody. Wyjątkowo elastyczny jeśli chodzi o temperaturę pracy a przy tym zapewniający pewne, mocne wiązanie, nawet do 10 tygodni. Z czystym sumieniem rekomendowany przez okrągły cały rok bez najmniejszej obawy o jakość i blask Twojej stylizacji.

Proponowany dla doświadczonych stylistek, które poszukują szybkiego i pewnego kleju zarówno do stylizacji objętościowych jak podstawowych aplikacji.

Wszystkie nasze kleje wysyłamy z specjalnym termicznym opakowaniu, które zabezpiecza klej w transporcie oraz pomaga utrzymać jego właściwości przez jak najdłuższy czas. Jedyne o czym warto pomyśleć to zabezpieczenie się na wypadek zaschnięcia kleju na końcu dziubka kupując specjalną igiełkę dostępną tutaj, po co wyrzucać skoro można naprawić?

Czas schnięcia: 0.5 sekundy
Czas wiązania: Do 10 tygodni
Temperatura: 21-29oC
Wilgotność: 40-70%
Barwa: Czarna
Skład:ALKOXY-2-CYANOACRYLATE, ETHYL CYANOACRYLATE, PHTHALIC ANHYDRIDE, CARBON BLACK

1Wstrząsnąć przed użyciem.
2Tylko do użytku profesjonalnego.
3Data produkcji znajduje się na denku opakowania.

149 w magazynie

+
 • Klej do rzęs | Klej do sztucznych rzęs

  Klej do rzęs Premium N°2 | 3ml

  39,90 

  Poproś o kontakt

  •  Zadaj pytanie
   Klej do rzęs | Klej do sztucznych rzęs

   Klej do rzęs Premium N°2 | 3ml

   39,90 

   Zadaj pytanie

     ... osób ogląda teraz ten produkt

     Udostępnij
   Zamknij Koszyk
   Zamknij Lista życzeń
   Zamknij
   Zamknij
   Kategorie