Przedłużanie i zagęszczanie rzęs i brwi – kursy i szkolenia

Od początkującej, aż po profesjonalną stylistkę rzęs i brwi

Wybierz, a następnie zapisz się na szkolenie i zdobywaj wartościową wiedzę oraz przydatne umiejętności – tylko pod okiem wykwalifikowanych instruktorek.

Nasi instruktorzy wprowadzą w świat stylizacji rzęs osoby początkujące, doszkolą osoby, które przeszły szkolenia w innych firmach oraz udoskonalą i rozwiną umiejętności doświadczonych stylistek. Szkolenia przeprowadzane są według najnowszych i najbardziej efektownych metod nauczania.

Kursanci mają do wykorzystania w pełni wyposażone stanowiska pracy z nieograniczoną ilością akcesoriów i produktów do zabiegu. Szkolenia obejmują szeroką część teoretyczną oraz wyczerpujące ćwiczenia praktyczne na rzęsach treningowych oraz na modelce.

Zdobywając tytuł Stylistki Amazing Lashes zostają Państwo przygotowani w największym stopniu na oczekiwania rynku.

Dlaczego warto?

Aż 4 wartościowe kursy do wyboru

Z łatwością znajdziesz szkolenie dopasowane do Twojego poziomu wiedzy i umiejętności.

Nauka pod okiem najlepszych

Otrzymasz wsparcie profesjonalistów, którzy mają za sobą lata doświadczeń i setki przeprowadzonych szkoleń.

Sprawdzona wiedza i solidne umiejętności

Idealny balans zajęć teoretycznych oraz praktycznych ćwiczeń - przeprowadzanych na rzęsach treningowych, jak i bezpośrednio na modelkach.

Profesjonalne materiały szkoleniowe

W pełni wyposażone stanowiska pracy – z nieograniczoną ilością akcesoriów oraz produktów do wykonywania zabiegów.

Sprawdź dostępne kursy i szkolenia z przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi

SZKOLENIE PODSTAWOWE (metoda 1:1)

Rozpocznij przygodę ze stylizacją rzęs

Zyskaj solidne podstawy, które pomogą Ci rozpocząć karierę stylistki.

Na tym szkoleniu znajdziesz doskonałe połączenie zajęć teoretyczny i praktycznych, które umożliwią Ci przeprowadzanie prawidłowej aplikacji rzęs metodą 1:1.

Jest nieodłączną częścią każdej kolejnej metody. Ta propozycja to także doskonała okazja dla wszystkich pań, które chcą podnieść jakość swoich usług po szkoleniu w innej firmie.

KURS DOSZKALAJĄCY

Wejdź na jeszcze wyższy poziom

Przećwicz zdobytą wiedzę i uzupełnij swoje kompetencje o praktyczne umiejętności.

Warsztaty doszkalające to trafiona propozycja dla wszystkich stylistek, które mają już za sobą szkolenie podstawowe.

Sprawdza się idealnie jako sposób na rozwiązanie problemów z poszczególnymi etapami aplikacji, a także jako kolejny trening pod okiem naszego instruktora, który dostosowuje poziom do kursanta – wprowadzając go na kolejne, wyższe szczeble umiejętności.

SZKOLENIE Z ZAGĘSZCZANIA BRWI (metody 2-8D)

Wzbogać swoją ofertę o luksusowy zabieg

Poznaj aż 10 starannie wyselekcjonowanych technik tworzenia wachlarzy.

Podczas szkolenia instruktor wprowadzi Cię w świat aplikacji objętościowych, nauczy dobierać odpowiednią ilość i ciężar wachlarzy do rzęs naturalnych, przedstawi możliwości wszystkich rodzajów rzęs do zagęszczeń, łączenia metod i stwarzania własnych kombinacji na potrzeby klientek.

Szkolenie dla pań posiadających wiedzę i umiejętności ze szkolenia podstawowego.

SZKOLENIE Z MAKSYMALNEGO ZAGĘSZCZANIA BRWI (Russian i Max Volume)

Poznaj nowe techniki stylizacji i zagęszczania brwi

Naucz się, jak przygotowywać i wykonywać profesjonalne zabiegi.

W trakcie kursu przejdziesz przez wszystkie etapy, które pozwolą Ci na poznanie oraz pełne wykorzystanie możliwości ultracienkich rzęs. Dowiesz się, jak tworzyć nie tylko bezpiecznie, ale również skutecznie, trwale i lekkie aplikacje.

Szkolenie dla stylistek, które posiadają wiedzę oraz umiejętności ze szkolenia podstawowego i zagęszczeń 2-8D.

Treść akordeonu

Dla Pań pragnących rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją rzęs lub pragną podnieść jakość swoich usług po szkoleniu w innej firmie. Zawiera wszelkie niezbędne informacje teoretyczne i zajęcia praktyczne do przeprowadzenia prawidłowej aplikacji rzęs metodą 1:1. Jest nieodłączną częścią każdej kolejnej metody.

Zagęszczanie rzęs metodą 2-8D to luksusowy zabieg pozwalający na użycie wielu kombinacji, co ubarwia Waszą ofertę usług oraz samą pracę. Instruktor wprowadzi Was w świat aplikacji objętościowych, nauczy dobierać odpowiednią ilość i ciężar wachlarzy do rzęs naturalnych, przedstawi możliwości wszystkich rodzajów rzęs do zagęszczeń, łączenia metod i stwarzania własnych kombinacji na potrzeby klientek. Na tym szkoleniu poznacie do 10 starannie wyselekcjonowanych technik tworzenia wachlarzy. Szkolenie to skierowane jest do Pań posiadających wiedzę i umiejętności ze szkolenia podstawowego.

Posiadamy w swojej ofercie rzęsy ultra cienkie stworzone specjalnie na potrzeby metod mocnej objętości, dlatego nasi instruktorzy nauczą Was w pełni wykorzystywać możliwości tych rzęs, tworzyć najlżejsze oraz najbardziej efektowne aplikacje.

Max Volume- to maksymalne zagęszczenie, bezpieczne dla rzęs naturalnych. Dopełni waszą wiedzę i umiejętności w zakresie zagęszczania. Szkolenie to skierowane jest do Pań posiadających wiedzę i umiejętności ze szkolenia podstawowego oraz zagęszczeń 2-8D.

Warsztaty doszkalające skierowane są do stylistek, które przeszły już szkolenie i potrzebują więcej ćwiczeń praktycznych, chcą rozwiązać problemy z poszczególnymi etapami aplikacji, bądź zdecydowały się na kolejny trening pod okiem naszego instruktora, który dostosowuje poziom do kursanta, wprowadzając go na wyższe szczeble umiejętności.

Zamknij Koszyk
Zamknij Lista życzeń
Zamknij
Zamknij
Kategorie