Klej do rzęs Merit | 3ml

39,90 

3 sprzedano w ciągu ostatnich 2 godzin

Klej do rzęs to podstawa pośród wszystkich produktów do przedłużania i stylizacji rzęs.

Prezentowany klej do aplikacji rzęs Merit to nasza najnowsza propozycja, która bardzo szybko zdobywa Wasze pozytywne opinie. Opracowany z myślą o stylistkach rzęs, które chciałyby pracować na jednym kleju przez cały rok bez obaw o warunki atmosferyczne panujące w miejscu pracy.

Klej do rzęs Merit jest szybkim klejem, który charakteryzuje się bardzo mocnym wiązaniem, bowiem aż do 12 tygodni. Jego największą zaletą jest bez wątpienia szeroki zakres temperatur i wilgotności w których utrzymuje swoje najlepsze właściwości gwarantując tym samym niezawodność wykonanej aplikacji.  Sprawdzi się idealnie nie tylko w letnie, upalne dni ale również w chłodniejszym jesienno-zimowym okresie kiedy mamy wyższą temperaturę w pomieszczeniu ale trudno jest utrzymać odpowiedni poziom wilgotności.

Klej do aplikacji rzęs Merit staje się powoli bezapelacyjnym liderem rynku dla wszystkich profesjonalnych stylistek, które poszukują szybkiego kleju, zapewniającego gwarancję i piękno stylizacji wykonywanych przez cały rok bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Proponowany zarówno do stylizacji objętościowych jak i podstawowych aplikacji.

Wszystkie nasze kleje wysyłamy z specjalnym termicznym opakowaniu, które zabezpiecza klej w transporcie oraz pomaga utrzymać jego właściwości przez jak najdłuższy czas. Jedyne o czym warto pomyśleć to zabezpieczenie się na wypadek zaschnięcia kleju na końcu dziubka kupując specjalną igiełkę dostępną tutaj, po co wyrzucać skoro można naprawić?

Czas schnięcia: 0.5-1 sekundy
Czas wiązania: Do 12 tygodni
Temperatura:  19-29oC
Wilgotność: 40-75%
Barwa: Czarna
Skład: ETHYL 2-CYANOACRYLATE, POLYMETHYL METHACRYLATE, 2-ETHOXYETHYL, 2-CYANO 2-PROPENOAT, CARBON BLACK

1Wstrząsnąć przed użyciem.
2Tylko do użytku profesjonalnego.
3Data produkcji znajduje się na denku opakowania.

87 w magazynie

+
 • Klej do rzęs Merit

  Klej do rzęs Merit | 3ml

  39,90 

  Poproś o kontakt

  •  Zadaj pytanie
   Klej do rzęs Merit

   Klej do rzęs Merit | 3ml

   39,90 

   Zadaj pytanie

     ... osób ogląda teraz ten produkt

     Udostępnij
   Zamknij Koszyk
   Zamknij Lista życzeń
   Zamknij
   Zamknij
   Kategorie