Klej do rzęs Clear Forte | 3ml

39,90 

16 sprzedano w ciągu ostatnich 10 godzin

Klej do rzęs to podstawa pośród wszystkich produktów do przedłużania i stylizacji rzęs.

Prezentowany bezbarwny klej do aplikacji rzęs Clear Forte to odpowiedź marki Amazing Lashes na coraz popularniejsze stylizacje rzęs kolorowych, w tym brązowych przy których używanie kleju o czarnej barwie psuje efekt ciężkiej pracy każdej stylistki. Klej do rzęs Clear Forte jak wskazuje sama nazwa nie posiada barwy, jest przeźroczysty dzięki czemu idealnie sprawdzi się wszędzie tam gdzie chcemy aby pozostał niewidoczny. Aplikację rzęs kolorowych, brązowych czy ozdobnych to te w których klej do rzęs Clear Forte wykorzysta wszystkie swoje najważniejsze atuty a biorąc pod uwagę jego szeroki zakres pracy jeśli chodzi o temperaturę i wilgotność otoczenia pozostaje idealną propozycją na niemalże wszystkie cztery pory roku.

Oprócz powyższych atutów trzeba pamiętać, że jest wyjątkowo szybki i wiąże nawet do 10 tygodni od aplikacji rzęs. To wszystko zamknięte w jednej buteleczce sprawia, że klej do rzęs Clear Forte jest uwielbiany przez setki jeśli nie tysiące stylistek na całym świecie.

Rekomendowany dla doświadczonych stylistek, które poszukują szybkiego i bezbarwnego kleju, zapewniającego gwarancję i piękno stylizacji wykonywanych przez cały rok niezależnie od pogodowej aury. Proponowany zarówno do stylizacji objętościowych jak i podstawowych aplikacji.

Wszystkie nasze kleje wysyłamy z specjalnym termicznym opakowaniu, które zabezpiecza klej w transporcie oraz pomaga utrzymać jego właściwości przez jak najdłuższy czas. Jedyne o czym warto pomyśleć to zabezpieczenie się na wypadek zaschnięcia kleju na końcu dziubka kupując specjalną igiełkę dostępną tutaj, po co wyrzucać skoro można naprawić?

Czas schnięcia: 0.5 sekundy
Czas wiązania: Do 10 tygodni
Temperatura:  19-27oC
Wilgotność: 25-75%
Barwa: Przeźroczysta
Skład: ETHYL 2-CYANOACRYLATE, PMMA

1Wstrząsnąć przed użyciem.
2Tylko do użytku profesjonalnego.
3Data produkcji znajduje się na denku opakowania.

170 w magazynie

+
 • Klej do rzęs | Klej do sztucznych rzęs

  Klej do rzęs Clear Forte | 3ml

  39,90 

  Poproś o kontakt

  •  Zadaj pytanie
   Klej do rzęs | Klej do sztucznych rzęs

   Klej do rzęs Clear Forte | 3ml

   39,90 

   Zadaj pytanie

     ... osób ogląda teraz ten produkt

     Udostępnij
   Zamknij Koszyk
   Zamknij Lista życzeń
   Zamknij
   Zamknij
   Kategorie