Primer do rzęs w sprayu | Truskawkowy 40ml

35,90 

4 sprzedano w ciągu ostatnich 13 godzin

Preparaty wykorzystywane do zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs możemy podzielić na kilka głównych kategorii, przede wszystkim pre-treatment czyli te wykorzystywane do przygotowania zabiegu, które odtłuszczają i oczyszczają rzęsy jednocześnie zwiększając ich przyczepność oraz after care, których celem jest troska i pielęgnacja o już wykonaną stylizację.

Primer do rzęs w sprayu, nazywany często bazą podkładową do rzęs to podstawowy preparat, którego służy nie tylko do odtłuszczania i oczyszczania rzęs przed zabiegiem ale przede wszystkim dzięki wysokiej zawartości polimerów zwiększa przyczepność między naturalną rzęsą a klejem oraz zapobiega nadmiernemu otwieraniu się łuski włosa. Primer do rzęs to w naszej ocenie obowiązkowy preparat, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej profesjonalnej stylistki, która oczekuje od wykonanej stylizacji nie tylko chwilowego blasku lecz przede wszystkim trwałości zabiegu.

Primer do rzęs w sprayu Amazing Lashes o wyjątkowym, truskawkowym zapachu dostępny jest w wygodnej formie sprayu o pojemności aż 40ml dzięki czemu jest nie tylko ekonomiczny ale przede wszystkich zachowuje swoje właściwości zdecydowanie dłużej w porównaniu do klasycznego opakowania. Jego aplikacja jest nie tylko bardzo prosta ale przede wszystkim bezpieczna dla Twojej klientki. Wystarczy nanieść na rzęsy niewielką ilość preparatu za pomocą atomizera a nadmiar usunąć za pomocą bezwłóknowych płatków kosmetycznych.

Prezentowany produkt posiada niesamowicie piękny, truskawkowy zapach ale w naszej ofercie znajdziesz również ten sam preparat w wersji bezzapachowej i klasycznym opakowaniu, który także doskonale odtłuści i oczyści rzęsy oraz wzmocni wiązanie kleju przed zabiegiem. Bezzapachowy primer do rzęs dostępy tutaj.

Pojemność: 40ml
Skład: Water, Ethyl Alcohol, Amp-acrylates Copolymer, Fragrance

1Wstrząsnąć przed użyciem.
2Tylko do użytku profesjonalnego.
3Data produkcji znajduje się na denku opakowania.

123 w magazynie

+
 • Primer do rzęs | Baza podkładowa do rzęs

  Primer do rzęs w sprayu | Truskawkowy 40ml

  35,90 

  Poproś o kontakt

  •  Zadaj pytanie
   Primer do rzęs | Baza podkładowa do rzęs

   Primer do rzęs w sprayu | Truskawkowy 40ml

   35,90 

   Zadaj pytanie

     ... osób ogląda teraz ten produkt

     Udostępnij
   Zamknij Koszyk
   Zamknij Lista życzeń
   Zamknij
   Zamknij
   Kategorie