Primer do rzęs | 15ml

29,90 

17 sprzedano w ciągu ostatnich 17 godzin

Preparaty wykorzystywane do zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs możemy podzielić na kilka głównych kategorii, przede wszystkim pre-treatment czyli te wykorzystywane do przygotowania zabiegu, które odtłuszczają i oczyszczają rzęsy jednocześnie zwiększając ich przyczepność oraz after care, których celem jest troska i pielęgnacja o już wykonaną stylizację.

Primer do rzęs, nazywany często bazą podkładową do rzęs to podstawowy preparat, którego służy nie tylko do odtłuszczania i oczyszczania rzęs przed zabiegiem ale przede wszystkim dzięki wysokiej zawartości polimerów zwiększa przyczepność między naturalną rzęsą a klejem oraz zapobiega nadmiernemu otwieraniu się łuski włosa. Primer do rzęs to w naszej ocenie obowiązkowy preparat, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej profesjonalnej stylistki, która oczekuje od wykonanej stylizacji nie tylko chwilowego blasku lecz przede wszystkim trwałości zabiegu.

Primer do rzęs Amazing Lashes dostępny jest w wygodnej buteleczce o pojemności 15ml a jego aplikacja jest nie tylko bardzo prosta ale przede wszystkim bezpieczna dla Twojej klientki. Wystarczy nanieść niewielką ilość na rzęsy za pomocą mikro aplikatorów lub aplikatorów welurowych a nadmiar usunąć za pomocą bezwłóknowych płatków kosmetycznych.

Prezentowany produkt jest bezzapachowy ale w naszej ofercie znajdziesz również ten sam preparat w wygodnej formie sprayu z dodatkiem truskawkowej nuty, który nie tylko doskonale odtłuści i oczyści rzęsy oraz wzmocni wiązanie kleju przed zabiegiem ale również umili chwilę niesamowicie pięknym, truskawkowym zapachem. Primer do rzęs w spray z nutą truskawki dostępy tutaj.

Pojemność: 15ml
Skład: Water, Ethyl Alcohol, Acetic Anhydride, Silane

1Wstrząsnąć przed użyciem.
2Tylko do użytku profesjonalnego.
3Data produkcji znajduje się na denku opakowania.

149 w magazynie

+
 • Primer do rzęs | Baza podkładowa do rzęs

  Primer do rzęs | 15ml

  29,90 

  Poproś o kontakt

  •  Zadaj pytanie
   Primer do rzęs | Baza podkładowa do rzęs

   Primer do rzęs | 15ml

   29,90 

   Zadaj pytanie

     ... osób ogląda teraz ten produkt

     Udostępnij
   Zamknij Koszyk
   Zamknij Lista życzeń
   Zamknij
   Zamknij
   Kategorie