Cleaner do rzęs | Witamina C 15ml

29,90 

9 sprzedano w ciągu ostatnich 16 godzin

Preparaty wykorzystywane do zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs możemy podzielić na kilka głównych kategorii, przede wszystkim pre-treatment czyli te wykorzystywane do przygotowania zabiegu, które odtłuszczają i oczyszczają rzęsy jednocześnie zwiększając ich przyczepność oraz after care, których celem jest troska i pielęgnacja o już wykonaną stylizację.

Cleaner do rzęs z witaminą C to podstawowy preparat do odtłuszczania i oczyszczania rzęs przez zabiegiem, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej profesjonalnej stylistyki. Preparat nie tylko doskonale odtłuszcza i oczyszcza rzęsy lecz dzięki zawartości witaminy C odżywia i regeneruje rzęsy.

Cleaner do rzęs z witaminą C Amazing Lashes dostępny jest w wygodnej buteleczce o pojemności 15ml a jego aplikacja jest nie tylko bardzo prosta ale przede wszystkim bezpieczna dla Twojej klientki. Wystarczy nanieść niewielką ilość na rzęsy za pomocą mikro aplikatorów lub aplikatorów welurowych a nadmiar usunąć za pomocą bezwłóknowych płatków kosmetycznych.

Prezentowany produkt zawiera witaminę C dlatego może być nieodpowiedni dla klientek z alergią lub nadwrażliwością ale w naszej ofercie znajdziesz również ten sam preparat w wersji bezzapachowej, dostępy tutaj.

Pojemność: 15ml
Skład: Water, Ethyl Alcohol, L-ascorbic, Sodium Polyacrylate, PEG 400, ECE

1Wstrząsnąć przed użyciem.
2Tylko do użytku profesjonalnego.
3Data produkcji znajduje się na denku opakowania.
4Do czasu wyczerpania zapasów wysyłamy produkt w starej szacie graficznej.

137 w magazynie

+
 • Cleaner do rzęs | Witamina C 15ml

  29,90 

  Poproś o kontakt

  •  Zadaj pytanie

   Cleaner do rzęs | Witamina C 15ml

   29,90 

   Zadaj pytanie

     ... osób ogląda teraz ten produkt

     Udostępnij
   Zamknij Koszyk
   Zamknij Lista życzeń
   Zamknij
   Zamknij
   Kategorie