Cleaner do rzęs | 15ml

29,90 

11 sprzedano w ciągu ostatnich 14 godzin

Preparaty wykorzystywane do zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs możemy podzielić na kilka głównych kategorii, przede wszystkim pre-treatment czyli te wykorzystywane do przygotowania zabiegu, które odtłuszczają i oczyszczają rzęsy jednocześnie zwiększając ich przyczepność oraz after care, których celem jest troska i pielęgnacja o już wykonaną stylizację.

Cleaner do rzęs to podstawowy preparat do odtłuszczania i oczyszczania rzęs przez zabiegiem, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej profesjonalnej stylistyki. Preparat nie tylko doskonale odtłuszcza i oczyszcza rzęsy lecz także polepsza ich przyczepność dzięki czemu wykonana stylizacja będzie trwalsza i utrzyma niesamowity efekt na dłużej.

Cleaner do rzęs Amazing Lashes dostępny jest w wygodnej buteleczce o pojemności 15ml a jego aplikacja jest nie tylko bardzo prosta ale przede wszystkim bezpieczna dla Twojej klientki. Wystarczy nanieść niewielką ilość na rzęsy za pomocą mikro aplikatorów lub aplikatorów welurowych a nadmiar usunąć za pomocą bezwłóknowych płatków kosmetycznych.

Prezentowany produkt jest bezzapachowy ale w naszej ofercie znajdziesz również ten sam preparat z dodatkiem witaminy C, który nie tylko doskonale odtłuści i oczyści rzęsy przed zabiegiem ale również odżywi i zregeneruje. Cleaner do rzęs z witaminą C dostępy tutaj.

Pojemność: 15ml
Skład: Water, Ethyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, PEG 400, ECE

1Wstrząsnąć przed użyciem.
2Tylko do użytku profesjonalnego.
3Data produkcji znajduje się na denku opakowania.

277 w magazynie

+
 • Cleaner do rzęs | Odtłuszczacz do rzęs

  Cleaner do rzęs | 15ml

  29,90 

  Poproś o kontakt

  •  Zadaj pytanie
   Cleaner do rzęs | Odtłuszczacz do rzęs

   Cleaner do rzęs | 15ml

   29,90 

   Zadaj pytanie

     ... osób ogląda teraz ten produkt

     Udostępnij
   Zamknij Koszyk
   Zamknij Lista życzeń
   Zamknij
   Zamknij
   Kategorie