Rozjaśniacz do brwi – Pasta RefectoCil Blonde Brow

18,90 

10 sprzedano w ciągu ostatnich 10 godzin

Zdumiewający blond z rozjaśniającą pastą do brwi RefectoCil.

RefectoCil Blone Brow Nr 0 został opracowany z myślą o możliwości rozjaśnienia ciemniejszych odcieni brwi oraz o przygotowaniu włosków do dalszej koloryzacji.

Jakie efekty daje pasta do rozjaśnia brwi RefectoCil Nr 0:

 • idealnie podkreślone brwi,
 • przygotowuje brwi do dalszych zabiegów henny,
 • utrzymuje się do 6 tygodni.

Pasta do rozjaśniana brwi RefectoCil Nr o rozjaśnia włoski do trzech poziomów i jest idealna do:

 • pojaśnienia brwi osób, które mają rozjaśnione swoje naturalne bardzo ciemne włosy,
 • nadania tekstury siwym brwiom.

Zawartość jednej tubki RefectoCil Blonde Brow wystarczy na około 30 aplikacji. Pastę do rozjaśniana brwi należny zawsze mieszać z oksydantem w kremie.

Pojemność 15ml

RefectoCil Blonde Brow to sprawdzony i bezpieczny rozjaśniacz do brwi, jakiego zawsze szukałaś. Zdążył już podbić serca profesjonalistek, które używają go w codziennej pracy oraz ich Klientek. Częste wyszukiwanie w internecie takich haseł, jak „refectocil blond” czy „blonde brow refectocil” tylko świadczy o popularności preparatu i o tym, że jest niezwykle potrzebny. I nic dziwnego, bo ta innowacyjna pasta do brwi pomaga dopasować ich odcień do koloru włosów.

Różne odcienie blondu są ulubionym kolorem Polek, o który najczęściej proszą w salonach fryzjerskich. Zwykle wymaga on rozjaśnienia włosów. Klientki otrzymują wymarzoną fryzurę, do której niekoniecznie pasuje ich naturalny odcień brwi. To dlatego rozjaśnianie brwi jest tak popularnym zabiegiem, który teraz ułatwia RefectoCil Blonde Brow.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak rozjaśnić brwi przed farbowaniem henną, ten preparat jest również idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Niektóre Klientki skarżą się, że ich włoski są wyjątkowo oporne na ciemną hennę. RefectoCil Blonde Brow rozwiązuje ten problem. Dzięki niemu w łatwy sposób uzyskasz idealny odcień. To jednak nie wszystko, co potrafi RefectoCil Blonde Brow. Kosmetyk pozwoli także przygotować siwe oraz białe brwi do farbowania na ciemniejsze kolory.

Produkt nie podlega rabatowaniu.

9 w magazynie

+
 • Rozjaśniacz do brwi - Pasta RefectoCil Blonde Brow

  18,90 

  Poproś o kontakt

  •  Zadaj pytanie

   Rozjaśniacz do brwi - Pasta RefectoCil Blonde Brow

   18,90 

   Zadaj pytanie

     ... osób ogląda teraz ten produkt

     Udostępnij
   Zamknij Koszyk
   Zamknij Lista życzeń
   Zamknij
   Zamknij
   Kategorie