Główka treningowa do brwi i rzęs

49,90 

3 sprzedano w ciągu ostatnich 20 godzin

Główka treningowa wykonana z kauczuku, idealna dla początkujących stylistek chcących wyrobić sobie rękę przed przystąpieniem do pracy z klientką jak i dla instruktorów do nauki w trakcie prowadzonych szkoleń.

Zawód stylistki rzęs jest stosunkowo młody, ale cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę w tym fachu często obawiają się pierwszego kontaktu z klientką i wolą rozpocząć praktykę na manekinie. To świetny pomysł i doskonały sposób na zdobycie wprawy. Wykonana z kauczuku głowa do stylizacji rzęs pomoże wyrobić stylistce rękę, sprawdzi się także jako narzędzie pracy instruktorek.

Profesjonalna stylizacja rzęs cieszy się wśród klientek niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, że popyt na wykwalifikowane stylistki rośnie. Doświadczona i polecana stylistka ma wysokie zarobki, wypełniony grafik wizyt, a w dodatku jest niezależna. Nie musi być przywiązana do konkretnego salonu, może być stylistką mobilną, która odwiedza swoje klientki w domach. Najlepsze profesjonalistki też zaczynały od zera i dziś polecają takie ułatwienia, jak główka treningowa do rzęs, dzięki której można zdobyć pierwsze szlify w tym fachu.

Początkujące pasjonatki wizażu często zastanawiają się, czy głowa do ćwiczeń rzęs ułatwi im start w zawodzie. Odpowiedź na to pytanie jest jedna: z pewnością tak. Główka do rzęs jest wykonana najczęściej z kauczuku, który doskonale imituje naturalną fakturę skóry człowieka. Główka do przedłużania rzęs sprawdzi się podczas pierwszych ćwiczeń w domu, kiedy nie mamy jeszcze wprawy, ale chcemy pracować na profesjonalnym materiale. Praca z główką treningową do rzęs jest wygodna, bezpieczna i stwarza prawie identyczne warunki, jak praca z autentyczną klientką. Pozwala na wyrobienie stabilnej ręki, precyzji i pewności siebie przed kontaktem z człowiekiem.

Głowa do ćwiczenia rzęs i ich stylizowania to również podstawowe narzędzie w pracy doświadczonej instruktorki, która na manekinie może zademonstrować swoim słuchaczom odpowiednie techniki. Podczas różnego typu szkoleń nie zawsze jest możliwość pracy z człowiekiem. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy po instruktażu, uczniowie muszą pokazać, czego się nauczyli. Główka do przedłużania rzęs jest wówczas bardzo pomocna, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo i zmniejsza pierwszy stres, który jest przecież nieunikniony.

Przed użyciem głowy do stylizacji rzęs warto postępować dokładnie tak, jak przed profesjonalnym zabiegiem na żywej osobie. Strefę pod oczami zabezpieczamy płatkami kosmetycznymi lub taśmami. Po wykonaniu pracy trzeba pamiętać o dokładnym oczyszczeniu główki do rzęs.

Po treningu w stylizacji, który ułatwi nam głowa do ćwiczeń rzęs, możemy mieć pewność, że pierwszy kontakt z prawdziwą klientką, będzie dla obu stron dużo bardziej komfortowy.

194 w magazynie

+
 • Główka treningowa do brwi i rzęs

  49,90 

  Poproś o kontakt

  •  Zadaj pytanie

   Główka treningowa do brwi i rzęs

   49,90 

   Zadaj pytanie

     ... osób ogląda teraz ten produkt

     Udostępnij
   Zamknij Koszyk
   Zamknij Lista życzeń
   Zamknij
   Zamknij
   Kategorie